Domtop Zgierz – Producent domów drewnianych

Jako producent drewnianych domów mieszkalnych i letniskowych stawiamy na najwyższą jakość wytwarzanych konstrukcji oraz wykorzystanie nowoczesnych metod wytwarzania i łączenia elementów. Poza doskonałymi domami z drewna oferujemy także:

  • Podłogi

  • Tralki

  • Sztachety

  • Boazerię różnej grubości

  • Drewnianą stolarkę okienną

  • Drzwi drewniane


Chętnie podejmujemy się również wykonywania fundamentów, instalacji wodnokanalizacyjnych i elektrycznych, CO w obrębie domu oraz kominów.

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Zgierzu koło Łodzi, jednak naszą ofertę kierujemy do osób z pozostałych regionów. Działamy na terenie całej Polski. W naszych halach konstrukcyjnych produkowane są elementy konstrukcji drewnianych, z których po montażu powstają ciepłe i estetyczne domy. Wykorzystujemy naturalne polskie surowce: drewno iglaste (świerk, sosna) oraz drewno skandynawskie posiadające certyfikaty wilgotności, które po odpowiedniej obróbce jest przygotowane do montażu. Realizujemy zarówno standardowe, jak i indywidualne projekty w zależności od potrzeb naszych Klientów. Każdy z naszych modeli może być wybudowany w każdej wersji.

Historia naszej firmy:

W początkowym okresie istnienia zakład wykonywał produkcję elementów więźby dachowej, a także niektóre elementy wyposażenia wnętrz. Z biegiem czasu zakład rozwijał się pozyskując nowych kooperantów. Rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma znanymi firmami branży drzewnej, w wyniku czego pozyskaliśmy stabilny portfel zamówień. Kolejny etap inwestycyjny objął powstanie nowego warsztatu stolarskiego wyposażonego w nowoczesne maszyny i narzędzia stolarskie. Poniesione nakłady inwestycyjne oraz stworzenie odpowiedniego zaplecza techniczno-kadrowego popartego doświadczeniem i szerokimi kontaktami ze znanymi firmami branży drzewnej pozwoliły na rozwinięcie specjalizacji firmy w kierunku produkcji stolarki budowlanej dla potrzeb dynamicznie rozwijającego się budownictwa tradycyjnego jak również budownictwa domów drewnianych. Specjalizacja obejmuje również kompleksowe wyposażenie wnętrz, zabudowę ścian, klatek schodowych, łazienek, kuchni, balkonów, antresoli i innych pomieszczeń.

Budowa domów drewnianych – czym sie zajmujemy dziś?


Obecnie firma Domtop stale dba o podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry, szkolenia adeptów sztuki stolarskiej, stawianie na jakość produkcji poprzez nowe inwestycje w zakresie nowoczesnego zaplecza technicznego jak również w coraz nowocześniejsze technologie. Od roku 2006 firma wprowadziła do swojej działalności budowę domków drewnianych całorocznych i sezonowych od podstaw. Oddajemy je w systemie zamkniętym o wykonaniu surowym lub w stanie wykończonym z fundamentami i instalacjami. W ostatnim roku poważnie wzrósł portfel zamówień w powyższej ofercie, w związku z czym zorganizowaliśmy trzy ekipy montażowe oparte na ludziach posiadających odpowiednie kwalifikacje. Aby zaspokoić wysokie wymagania naszego Klienta, rozwinęliśmy współpracę z austriacką firmą, która dostarcza nam surowiec (płazy, boazerie i inne wyroby), wynikiem czego jest nasza obecność na szerokim rynku europejskim. Nasze wyroby zaspokajają potrzeby wymagających klientów Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Słowacji, czy Czech.

„Domtop Zgierz” – współpracujemy z najlepszymi


W oparciu o współpracę ze znanymi firmami polskimi produkującymi okucia, szyby zespolone, wysokiej jakości klejonki, jak również dystrybutorami uznanych producentów lakierów czy klei pozwalają firmie konkurować z innymi oraz zaspakajać Państwa wymagania w zakresie wysokiej jakości i funkcjonalności produkowanych wyrobów.

Dzięki naszym staraniom możemy konkurować ceną, jakością oraz funkcjonalnością naszych wyrobów. Zapewniamy również terminową i solidną realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza propozycja całorocznych i letniskowych domów drewnianych oraz domów z bali.