Producent domów drewnianych Domtop Zgierz – o nas

Domtop Zgierz to doświadczony producent domów drewnianych. Zajmujemy się budową domów letniskowych i całorocznych. Stawiamy na najwyższą jakość konstrukcji oraz wykorzystanie nowoczesnych metod wytwarzania i łączenia elementów. Poza doskonałymi domami oferujemy także:  • podłogi,

  • tralki,

  • sztachety,

  • boazerię różnej grubości,

  • drewnianą stolarkę okienną,

  • drzwi drewniane.


Chętnie podejmujemy się również wykonywania fundamentów, instalacji wodnokanalizacyjnych, elektrycznych i CO w obrębie domu oraz kominów.


Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Zgierzu koło Łodzi, jednak naszą ofertę kierujemy również do osób z pozostałych regionów kraju. Działamy na terenie całej Polski jako producent domów z drewna o różnych parametrach i przeznaczeniu. W naszych halach konstrukcyjnych produkowane są elementy konstrukcji drewnianych, z których po montażu powstają ciepłe i estetyczne domy letniskowe i całoroczne. Wykorzystujemy naturalne polskie surowce: drewno iglaste (świerk, sosna) oraz drewno skandynawskie posiadające certyfikaty wilgotności, które po odpowiedniej obróbce jest przygotowane do montażu. Realizujemy zarówno standardowe, jak i indywidualne projekty w zależności od potrzeb naszych Klientów. Każdy z naszych projektów może zostać wybudowany w dowolnej wersji i w dowolnym rozmiarze.


Historia firmy Domtop Zgierz


W początkowym okresie istnienia zakład zajmował się produkcją elementów więźby dachowej, a także niektórych elementów wyposażenia wnętrz. Z biegiem czasu firma rozwijała się, pozyskując nowych kooperantów. Rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma znanymi przedstawicielami branży drzewnej, w wyniku czego pozyskaliśmy stabilny portfel zamówień. Kolejny etap inwestycyjny objął budowę nowego warsztatu stolarskiego wyposażonego w nowoczesne maszyny i narzędzia stolarskie. Poniesione nakłady inwestycyjne oraz stworzenie odpowiedniego zaplecza techniczno-kadrowego popartego doświadczeniem i szerokimi kontaktami ze znanymi firmami branży drzewnej pozwoliły na rozwinięcie specjalizacji firmy. Postawiliśmy na rozwój w kierunku produkcji stolarki budowlanej dla potrzeb dynamicznie rozwijającego się budownictwa tradycyjnego, a także budowy domów drewnianych. Specjalizacja obejmuje również kompleksowe wyposażenie wnętrz, zabudowę ścian, klatek schodowych, łazienek, kuchni, balkonów, antresoli i innych pomieszczeń.


Stale rozwijający się producent domów z drewna


Obecnie firma Domtop stale dba o podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry, szkolenia adeptów sztuki stolarskiej, stawianie na jakość produkcji poprzez nowe inwestycje w zakresie nowoczesnego zaplecza technicznego, jak również w coraz nowocześniejsze technologie. Od roku 2006 działamy jako producent domów z drewna – letniskowych i całorocznych. Budynki oddajemy w systemie zamkniętym o wykonaniu surowym lub w stanie wykończonym z fundamentami i instalacjami.


W ostatnim roku poważnie wzrosła podaż zamówień związanych z naszą ofertą, w związku z czym zorganizowaliśmy trzy ekipy montażowe składające się z osób posiadających odpowiednie kwalifikacje. Aby zaspokoić wysokie wymagania naszych Klientów, rozwinęliśmy również współpracę z austriacką firmą dostarczającą najwyższej klasy surowce, takie jak płazy, boazerie i inne wyroby. Jesteśmy również obecni na rynku europejskich. Nasze wyroby zaspokajają potrzeby wymagających Klientów z Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Słowacji czy Czech.


Współpracujemy z najlepszymi


Współpracujemy z polskimi producentami okuć, szyb zespolonych i wysokiej jakości klejonki oraz dystrybutorami uznanych lakierów i klejów. Pozwala to naszej firmie konkurować z innymi przedsiębiorstwami, a ponadto zaspokajać wszystkie oczekiwania Klientów w zakresie wysokiej jakości i funkcjonalności budynków.


Dzięki naszym staraniom osiągamy konkurencyjność cen, jakości oraz funkcjonalności naszych wyrobów. Zapewniamy terminową i solidną realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza propozycja całorocznych i letniskowych domów drewnianych!