Domtop

Domy drewniane, z bali, energooszczędne, letniskowe

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

czytaj więcej... >>

Całoroczne domy drewniane

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę całorocznych domów drewnianych oraz nieocieplonych domków rekreacyjnych. Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących estetycznych, trwałych i funkcjonalnych budowli. Możemy zmodyfikować poszczególne parametry projektu tak, aby spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Całoroczne domy drewniane ocieplamy wełną mineralną o grubości od 70mm do 150mm, przez co nawet podczas bardzo mocnej zimy w budynku utrzymuje się wysoka temperatura. Ponadto wszystkie domy wykonane z drewna dzięki właściwościom tego naturalnego materiału nagrzewają się bardzo szybko. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Dom całoroczny ocieplony

Dom całoroczny ocieplony w szkielecie drewnianym o konstrukcji ściany – deska zewnętrzna na pióro wpust grubości 20mm, folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany wypełniony wełną mineralną gr. 70mm 100mm, 150mm, folia paraizolacyjna, deska wewnętrzna obiciowa gr. 12mm, pokrycie podłóg deską gr. 28mm, na parterze podłoga ocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, wypełnienie krokwi wełną mineralną 200mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa gr. 12mm, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem.

Dowóz w promieniu 100 km od Łodzi – gratis. Projekt budowlany i montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Zewnętrzna impregnacja domu. Dom ocieplony wełną mineralną o grubości 150 mm spełnia wymagania izolacyjności cieplnej dla budynków mieszkalnych.

Dom całoroczny nieocieplony

Dom całoroczny nieocieplony w szkielecie drewnianym o konstrukcji ściany – deska zewnętrzna na pióro wpust grubości 20mm, folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany o przekroju 50 x 100mm, pokrycie podłóg deską gr. 28mm, na parterze podłoga nieocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, bez ocieplenia, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne w szkielecie bez pokrycia zewnętrznego zgodne z projektem.

Dowóz w promieniu 100 km od Łodzi – gratis. Montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Bez impregnacji.

Dom całoroczny z bali płaskich

Oprócz konstrukcji całorocznych szkieletowych proponujemy naszym Klientom domy z bali. Technologia ta umożliwia szybką budowę i zapewnia doskonałe parametry. W naszej ofercie znajdują się różne warianty brył i układów architektonicznych, które możemy dostosować do indywidualnych wymogów każdego Klienta.

Dom w konstrukcji z płaskiego bala samonośnego o grubości 45mm, 70mm, 100mm, przykryty – blachodachówka, folia wiatroizolacyjna, krokwie wypełnione wełną 200mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa 12mm, pokrycie podłogi deską 28mm, na parterze podłoga ocieplona wełną 100mm, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem.

Dowóz w promieniu 100 km od Łodzi – gratis. Projekt budowlany i montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Zewnętrzna impregnacja domu.