Domtop

Domy drewniane, z bali, energooszczędne, letniskowe

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

czytaj więcej... >>

Domy energooszczędne szkieletowe

Dlaczego warto wybrać energooszczędny dom szkieletowy? Przede wszystkim, wybór takiego domu oznacza dużą redukcję kosztów eksploatacji budynku. Domy energooszczędne wyróżniają się świetną izolacją termiczną, przez co straty cieplne są minimalne, a wydatki związane z ogrzewaniem są kilkadziesiąt procent niższe, niż w murowanych budynkach. Redukcja mostków cieplnych, odpowiednio zaprojektowana bryła budynku i system grzewczy precyzyjnie dobrany do kubatury pomieszczeń umożliwia osiągnięcie dużych oszczędności. Domy energooszczędne są przyszłością budownictwa dostępną już dziś.

Zalety drewnianych domów energooszczędnych

Drewno to naturalny surowiec od tysięcy lat wykorzystywany w budownictwie, choć wydawać by się mogło, że współczesne rozwiązania na dobre wyparły. Domy szkieletowe cechują się wysoką ochroną cieplną, jednak wyłącznie pod warunkiem zachowania wysokiej precyzji w trakcie wykonywania prac budowlanych. Drewniane domy energooszczędne cieszą się ogromną popularnością na zachodzie europy, lecz w Polsce nadal inwestorzy podchodzą do nich z pewną nieufnością. Zapewniamy, że nieustannie rosnąca grupa Klientów zadowolonych z naszych usług budowy domów energooszczędnych poświadczy, jak komfortowe i korzystne ekonomicznie jest ich użytkowanie. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa wysokiej jakości domy mieszkalne szkieletowe!

Typ domu mieszkalnego ocieplonego w szkielecie o konstrukcji ściany – płyta OSB 18mm obłożona z zewnątrz styropianem o gr. 100mm z zaciągniętym tynkiem mineralnym, od wewnątrz folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany wypełniony wełną mineralną gr. 150mm, folia paraizolacyjna, deska wewnętrzna obiciowa gr 12mm lub zamiennie płyta karton-gips, pokrycie podłóg deską gr. 28mm na parterze podłoga ocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, wypełnienie krokwi wełną mineralną 150mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa 12mm, na poddaszu ściana kolankowa wysokości 90cm ocieplona wełną 150mm, schody, stolarka okienna typu EURO z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem.

Naszym Klientom zapewniamy darmowy dowóz na terenie Łodzi oraz w odległości 100 kilometrów od niej. Projekt budowlany i montaż zawarte są w cenie zlecenia. Wyposażamy również domek w taras zewnętrzny – w przypadku powierzchni tarasu do 10m² gratis.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani domami szkieletowymi i tym samym dużą oszczędnością środków przeznaczonych na ocieplenie domu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się budową domów drewnianych nie tylko w Łodzi i okolicach, ale też na terenie całego kraju.