Domtop

Domy drewniane, z bali, energooszczędne, letniskowe

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

czytaj więcej... >>

Domy energooszczędne szkieletowe

Typ domu mieszkalnego ocieplonego w szkielecie o konstrukcji ściany – płyta OSB 18mm obłożona z zewnątrz styropianem o gr. 100mm z zaciągniętym tynkiem mineralnym, od wewnątrz folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany wypełniony wełną mineralną gr. 150mm, folia paraizolacyjna, deska wewnętrzna obiciowa gr 12mm lub zamiennie płyta karton-gips, pokrycie podłóg deską gr. 28mm na parterze podłoga ocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, wypełnienie krokwi wełną mineralną 150mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa 12mm, na poddaszu ściana kolankowa wysokości 90cm ocieplona wełną 150mm, schody, stolarka okienna typu EURO z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem.

Naszym Klientom zapewniamy darmowy dowóz na terenie Łodzi oraz w odległości 100 kilometrów od niej. Projekt budowlany i montaż zawarte są w cenie zlecenia. Wyposażamy również domek w taras zewnętrzny – w przypadku powierzchni tarasu do 10m² gratis.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani domami szkieletowymi i tym samym dużą oszczędnością środków przeznaczonych na ocieplenie domu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się budową domów z drewna nie tylko w Łodzi i okolicach, ale też na terenie całego kraju.