Domtop

Domy drewniane, z bali, energooszczędne, letniskowe

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

czytaj więcej... >>

Domy energooszczędne szkieletowe

Dlaczego warto wybrać energooszczędny dom szkieletowy? Przede wszystkim, wybór takiego domu oznacza dużą redukcję kosztów eksploatacji. Domy energooszczędne wyróżniają się świetną izolacją termiczną, przez co straty cieplne są minimalne, a wydatki związane z ogrzewaniem są kilkadziesiąt procent niższe, niż w murowanych budynkach. Redukcja mostków cieplnych, odpowiednio zaprojektowana bryła budynku i system grzewczy precyzyjnie dobrany do kubatury pomieszczeń umożliwia osiągnięcie dużych oszczędności. Domy energooszczędne są przyszłością budownictwa dostępną już dziś.

Zalety domów szkieletowych

Drewno to naturalny surowiec od tysięcy lat wykorzystywany w budownictwie, choć wydawać by się mogło, że klasyczne rozwiązania na dobre zostały wyparte przez nowsze materiały budowlane. Domy szkieletowe cechują się dobrą izolacją, jednak wyłącznie pod warunkiem zachowania wysokiej precyzji w trakcie wykonywania prac budowlanych. Drewniane domy cieszą się ogromną popularnością na zachodzie europy, lecz w Polsce inwestorzy nadal podchodzą. Zapewniamy, że nieustannie rosnąca grupa Klientów zadowolonych z naszych usług budowy domów poświadczy, jak komfortowe i korzystne ekonomicznie jest ich użytkowanie. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa wysokiej jakości domy szkieletowe!

Budowa domów energooszczędnych

Dzięki nowoczesnym procesom technologicznym budowa domów energooszczędnych przebiega szybko. Proponujemy Państwu ocieplony dom mieszkalny – płyta OSB 18 mm obłożona z zewnątrz styropianem o gr. 100 mm z zaciągniętym tynkiem mineralnym, od wewnątrz folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany wypełniony wełną mineralną gr.  150 mm, folia paraizolacyjna, deska wewnętrzna obiciowa gr. 12 mm lub zamiennie płyta karton-gips, pokrycie podłóg deską gr.  28 mm na parterze podłoga ocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, wypełnienie krokwi wełną mineralną 150 mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa 12 mm, na poddaszu ściana kolankowa wysokości 90 cm ocieplona wełną 150 mm, schody, stolarka okienna typu EURO z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem.

Naszym Klientom zapewniamy darmowy dowóz na terenie Łodzi oraz w odległości 100 kilometrów od niej. Projekt budowlany i montaż zawarte są w cenie zlecenia. Wyposażamy również domek w taras zewnętrzny – w przypadku powierzchni tarasu do 10m² gratis.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani domami szkieletowymi i tym samym dużą oszczędnością środków przeznaczonych na ocieplenie domu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się budową budową energooszczędnych domów szkieletowych nie tylko w Łodzi i okolicach, ale też na terenie całego kraju.