Domtop

Domy drewniane, z bali, energooszczędne, letniskowe

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

czytaj więcej... >>

Domy drewniane – całoroczne i letniskowe

Producent całorocznych i letniskowych domów z drewna zaprasza do zapoznania się z ofertą. Nasze domy z drewna występują w 2 wariantach:

a) Dom letniskowy ocieplony w szkielecie o konstrukcji ściany – deska zewnętrzna na pióro wpust grubości 20mm, folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany wypełniony wełną mineralną gr. 70mm 100mm, 150mm, folia paraizolacyjna, deska wewnętrzna obiciowa gr. 12mm, pokrycie podłóg deską gr. 28mm, na parterze podłoga ocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, wypełnienie krokwi wełną mineralną 200mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa gr. 12mm, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem. Dowóz od Łodzi do 100km – gratis. Projekt budowlany i montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Zewnętrzna impregnacja domu.

Dom spełnia wymogi budynku mieszkalnego z 150 ociepleniem.

b)Dom letniskowy nieocieplony w szkielecie o konstrukcji ściany – deska zewnętrzna na pióro wpust grubości 20mm, folia wiatroizolacyjna, szkielet drewniany o przekroju 50 x 100mm, pokrycie podłóg deską gr. 28mm, na parterze podłoga nieocieplona, pokrycie dachu – blachodachówką, folia wiatroizolacyjna, bez ocieplenia, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne w szkielecie bez pokrycia zewnętrznego zgodne z projektem. Dowóz od Łodzi do 100km – gratis. Montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Bez impregnacji.

c) Dom letniskowy z bali płaskich 45mm, 70mm, 100mm w konstrukcji z bala samonośnego, przykryty – blachodachówka, folia wiatroizolacyjna, krokwie wypełnione wełną 200mm, folia paraizolacyjna, deska obiciowa 12mm, pokrycie podłogi deską 28mm, na parterze podłoga ocieplona wełną 100mm, schody, stolarka okienna z szybą zespoloną, pełna stolarka drzwiowa, podziały wewnętrzne zgodne z projektem. Dowóz od Łodzi do 100km – gratis. Projekt budowlany i montaż w cenie. Taras zewnętrzny zadaszony do 10m² gratis. Zewnętrzna impregnacja domu.